PAŹDZIERNIK 2022

W tym miesiącu włączyliśmy się w europejską inicjatywę „Październik Miesiącem Cyberbezpieczeństwa”, dlatego na lekcjach informatyki uczniowie kl. VIII a i VIII b projektowali plakaty na temat cyberprzemocy i cyberbezpieczeństwa. Wykorzystali do tego laptop zakupiony w ramach programu Laboratoria Przyszłości.

Z kolei uczniowie kl. III, dzięki aparatowi fotograficznemu, uwiecznili ciekawą wycieczkę edukacyjną pod hasłem „Matematyka na drodze”. Trzecioklasiści nie zapomnieli też o smacznych posiłkach, wykorzystując blender do przygotowania majonezu do pożywnej sałatki jarzynowej.

Tym razem klasa II skorzystała z aparatu cyfrowego na zajęciach z edukacji matematycznej,  by  dokumentować swoje poszukiwania matematyki na drodze.