WRZESIEŃ 2022

Za nami miesiąc nauki, który urozmaiciliśmy różnymi aktywnościami z wykorzystaniem sprzętu zakupionego w ramach programu Laboratoria Przyszłości. We wrześniu postawiliśmy na zdrowe odżywianie, dlatego staraliśmy się przygotowywać z uczniami zdrowe posiłki. Uczniowie klasy VIII a przyrządzali na godzinie wychowawczej smaczne owocowe koktajle z wykorzystaniem blendera, zaś trzecioklasiści wykorzystali to urządzenie do przygotowania pasty serowej do pysznych kanapek.

Dzięki sprzętowi do fotografowania uczniowie poznawali tajniki pracy fotografa oraz wykonywali zdjęcia prac przygotowywanych na konkurs „Kapelusz Pani Jesieni”.