Międzynarodowy Dzień Wolontariatu

Utworzono dnia 11.12.2023

Praca, którą wykonują nasi wolontariusze z potrzeby serca, jest bezcenna. Członkowie Klubu Wolontariusza podejmują wiele działań, jak: współorganizowanie jesiennych konkursów plastycznych, sadzenie żonkili – symbolu nadziei dla chorych dzieci, zbieranie zniczy na lwowskie cmentarze oraz dla dzieci z hospicjum, zorganizowanie zbiórki artykułów dla zwierząt z azylu Fors Animals w Katowicach, czytanie bajek przedszkolakom, odwiedzanie mieszkańców Domu Pomocy Społecznej w Chmielniku, kwestowanie na rzecz osób potrzebujących w dn. 1. Listopada, pieczenie pierniczków na Szkolny Kiermasz Piernikowych Serc Dobroci, z którego dochód przeznaczony został dla dzieci chorych na mukowiscydozę. Wolontariusze ogłosili również konkurs plastyczny na logo Szkolnego Klubu Wolontariusza. Najmłodsi członkowie szkolnego klubu zajęli się pakowaniem produktów dla czworonożnych pupili. Pieczołowicie segregowali je według przeznaczenia, co pokazują poniżesz zdjęcia.

W najbliższych planach są noworoczne odwiedziny w Domu Pomocy Społecznej.

Międzynarodowy Dzień Wolontariatu

Utworzono dnia 23.12.2023, 22:28